Headquake + Bus @ ΙΛΙΟΝ plus 2/2/2017 - The Videos

Τη Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017, οι Headquake και οι BUS the unknown secretary, ένωσαν τις δυνάμεις τους και παρουσίασαν στο ΙΛΙΟΝ plus μια εκρηκτική βραδια σκληρού ήχου. Το Merlin's Music Box, βρέθηκε εκεί και σας παρουσιάζει ολόκληρα τα δύο sets

 

Bus the unknown secretary - (Full Set) @ ΙΛΙΟΝ plus 02/02/2017

Setlist: 

0:00:08 Intro

0:01:00 Withered Thorn

0:05:22 One Down Death to Go

0:08:40 Fallen

0:12:18 The Hunt

0:17:39 New Black Volume

0:22:10 Forever Grey

0:25:32 Rockerbus

0:32:46 Masteroid

0:37:13 Don't Fear Your Demon

0:42:56 Over the Hills

0:48:17 The Cross

 

Headquake - (Full Set) @ ΙΛΙΟΝ plus 02/02/2017

Setlist: 

0:00:05 Intro

0:01:00 Fake

0:09:31 All Life Long

0:14:25 Higher Than You

0:19:12 Sky Is the Dream

0:23:27 Feed My Hunger

0:30:27 Death and Confusion

0:37:00 We Belong to the Past

0:42:25 World as a Whole

0:48:52 Evil Spirits

0:54:14 Spiral

1:02:12 Hey My Man

1:13:02 My Soul

 

Headquake & BUS concert poster

 

Links:

Headquake @ Facebook

BUS @ Facebook

ΙΛΙΟΝ plus @ Facebook

 


image

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Συνεκδότης, βιντεοσκόπος και παιδί για όλες τις δουλειές.
 
 
 
image

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Συνεκδότης, βιντεοσκόπος και παιδί για όλες τις δουλειές.